Komín Turbo® pro bytové domy

Komín pro bytové domy

Komínový systém TURBO je určen pro odvod spalin od spotřebičů s přetlakovým režimem odvodu spalin. Jeho použití je vhodné zejména pro kondenzační a turbo kotle s maximální výstupní teplotou spalin 200°C.


 

Vnitřní osazená vložka zajišťuje odtah spalin od spotřebiče. Prostor mezi tvárnicí a vložkou slouží k přívodu vzduchu připojeného spotřebiče. V místě vstupu do komínu je osazena speciální těsná manžeta, která umožní připojení odtahu spalin a zárověn přívod vzduchu. V patě komínu je osazena kondenzační jímka pro odvoz kondenzátu. Ve spodní části je také přetlakový sifon.


Samotný odtah spalin je zajištěn speciální komínovou vložkou, která je vysoce odolná proti spalinám, má takřka neomezenou životnost a velmi nízkou nasákavost a je odolná a zkoušená na tlak 200 Pa. Spalinová cesta je v komíně vystředěna pomocí distanční vystřeďovací objímky. Komíny jsou dodávány v průměru 100, 140 a 200 mm.

Zatřídění: EN 13063-2+A1:2005 T200 P1 W2 O00.


Komín pro bytové domy Komíny pro bytové domyKomín pro BD

«  zpět

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 493 522 332,
e-mailu info@kominycz.org, nebo kontaktního formuláře.

nahoru
Vyhledat komínové prvky
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Chcete komín na míru? Vložte telefon, zavoláme Vám, navrhneme, poradíme.

telefon komíny
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Napište si o slevový kupon pro nákup ve Vašich stavebninách.

Kolik je 2+4

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím