Komín Nerezo® s nerezovou vložkou

komín s nerezovou vložkou

Komínový systém Nerezo je určen pro odvod spalin od spotřebičů s přirozeným tahem spalin, pro všechny typy paliv. Můžete k němu připojit krbová kamna, krbovou vložku, kotel na tuhá paliva, plyn i pelety. Základ systému tvoří Keramzitbetonová tvárnice, která je na vnitřní straně osazena izolační rohoží s výstupy. Nadstřešní část podobně jako u systému Keramo můžeme řešit jak omítnutím základních tvárnic, po prstence systému TOP, případně nerezovým nástavec.

komín nerez

 

Samotný odtah spalin je zajištěn kvalitní nerezovou vložkou německé výroby. Je vyrobena z vysoce ušlechtilé austenitické nerezové oceli třídy 1.4404, která zaručuje jak odolnost vůči agresivním kondenzátům, tak současně teplotám do 600°C. Nerezovou vložku je vhodné použít u komínů s občasným provozem, zejména pro rekreační objekty, chalupy apod. Vložka se dokáže velmi rychle zahřát a tudíž komín rychleji táhne. V naší nabídce naleznete vložky s tl.plechu 0,6-1mm. Pro vhodnost použití nás kontaktujte. Obecně je tl. 0,6-0,8mm použitelná na plyn, dřevo, pelety, tl. 1mm se používá zejména na uhlí.

Jednotlivé díly nerezové části se spojují pouhým mechanickým zasunutím do sebe, případně je možné spoje zajistit nerezovým nýtem. Vložka je v komíně vystředěna výstupy na izolaci, je tak zajištěno celoobvodové odvětrání komínu. Vnitřní spalinová cesta je složena s kondenzační jímky, čistícího prvku-kontrola a čištění komínu, Tkus-připojení spotřebiče, rovné nerezové vložky.

Komíny jsou dodávány v těchto průměrech:

»  160 mm
»  180 mm
»  200 mm

Komín je sestaven z osvědčených materiálů, garantujeme 100% funkčnost systému, a poskytujeme na něj záruku 25 let. Záruka se vztahuje na odolnost proti korozi. Na prstence systému TOP poskytujeme záruku 50 let na životnost. Zatřídění dle EN:

-EN1856-1 T400 N1 W V2 L50060 G50

«  zpět

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 493 522 332,
e-mailu info@kominycz.org, nebo kontaktního formuláře.

nahoru
Vyhledat komínové prvky
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Chcete komín na míru? Vložte telefon, zavoláme Vám, navrhneme, poradíme.

telefon komíny
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Napište si o slevový kupon pro nákup ve Vašich stavebninách.

Kolik je 2+4

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím