Systém Renovo pro opravu komínu

Komínový nástavec Renovo zajišťuje zlepšení tahu komínu a zároveň rychlou a levnou opravu nadstřešní části. Jako jediný dodavatel nabízíme řešení za pomoci jednoho typu materiálu, šamotu. Všechna ostatní řešení v kombinaci nerez+keramika jsou značně riziková. Nástavec Renovo je možné použít jen pro určité druhy komínových těles, zejména pro nejčastěji používaný rozměr komínu. Jedná se o komíny s vnitřním průduchem 150x150 mm a 210x150 mm.


oprava komínů oprava komína

 

Za pomocí speciální šamotové přechodové tvarovky Renovo je umožněn plynulý přechod stávajícího průduchu čtvercového průřezu na průduch kruhový o světlosti 180 mm a 200 mm.

oprava komínu

Komínový nástavec je poté sestaven ze systému betonových prstenců TK 1HB, které zaručují estetické ukončení, jeho barevnou variabilitu a v neposlední řadě mnohonásobné zvýšení životnosti oproti nerezovým, nebo omítaným prvkům.

 

Výhodou komínového nástavce Renovo je rychlá montáž. To znamená, že při průměrné výšce komínového nástavce 1,5 m trvá osazení a montáž zhruba 2 hodiny. Komínový nástavec zaručuje zvýšení tahu komínu a výrazně snižuje zanášení tělesa sazemi. Tento typ komínového nástavce se zadním odvětráním zaručuje maximální životnost celého systému.

 

komín oprava oprava komín oprava komínu Renovo renovace komínu
«  zpět

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 493 522 332,
e-mailu info@kominycz.org, nebo kontaktního formuláře.

nahoru
Vyhledat komínové prvky
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Chcete komín na míru? Vložte telefon, zavoláme Vám, navrhneme, poradíme.

telefon komíny
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Napište si o slevový kupon pro nákup ve Vašich stavebninách.

Kolik je 2+4