Komíny CZ

Společnost KOMÍNY CZ byla založena v roce 1998.

Při vývoji komínových systémů čerpáme z bohatých zkušeností ve výrobě prefabrikovaných dílů. Spolupracujeme s Technickými univerzitami v Liberci a Brně. Podílíme se na vývoji komínových filtrů nanotechnologií. Spolupracujeme s významnými evropskými výrobci spalinových cest. Provádíme vývojovou činnost pro modernizaci výroby a nabízené komínové technologie.

Naše systémy nabízíme na českém trhu již 20 let. Za tuto dobu jsme dodali komínové systémy více, než 35.000 spokojených zákazníků. Naše komínové systémy se řadí mezi 3 nejvýznamnější komínové systémy na českém trhu. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní produkt za rozumné peníze včetně reálných záruk, pozáručního servisu, odborné montáže.

V červnu 2008 se naše společnost přestěhovala do nového moderního areálu v Petrovicích, kde je realizována výroba betonových prvků do výše uvedeného systému. Nový areál nabízí profesionální přístup k zákazníkům a rychlou distribuci komínových systémů do celé ČR.

Týdně vyexpedujeme až 100 zakázek po celém území ČR k našim partnerům, stavebninám.

Komíny CZ výroba komínů
areál výroba komínů výrobce komínů

Kde najdete výrobce Komínů CZ:

komíny

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 493 522 332,
e-mailu info@kominycz.org, nebo kontaktního formuláře.

nahoru
Vyhledat komínové prvky
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Chcete komín na míru? Vložte telefon, zavoláme Vám, navrhneme, poradíme.

telefon komíny
Kolik je 3+2
Zavoláme Vám Zavoláme Vám

Napište si o slevový kupon pro nákup ve Vašich stavebninách.

Kolik je 2+4

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím